Засоби захисту рослин

Bayer

Bayer — це інноваційна агрономічна компанія, одна із світових лідерів в області засобів захисту рослин, насіння і боротьби зі шкідниками. Ключовими корпоративними цінностями концерну є повага до людей та довкілля.

Syngenta

Завдяки передовим науковим знанням, глобальним дослідженням, які допомагають збільшувати врожайність с\г культур, захищати навколишнє середовище та покращувати якість життя, стала однією з провідних компаній світу, яка представлена в понад 90 країнах світу.

Квадро плюс

Компанія «Квадро Плюс» створює продукти, що оптимізують живлення культури, зменшують затрати та збільшують потенціал урожайності. Ми знаходимось у пошуку можливостей збільшення прибутковості для фермерів України. Постійний саморозвиток дозволяє іти в ногу з часом, тому ми допомагаємо отримувати максимум урожаю.

Nufarm

Nufarm – міжнародний виробник та постачальник засобів захисту рослин європейської якості. Спрощує землеробство та забезпечує практичними рішеннями прогресивних сільгоспвиробників. 23 роки на ринку України. Міжнародний виробник ЗЗР.

BASF

BASF – один з найбільших хімічних концернів, який виробляє більше ніж 7000 найменувань продукції. Має 160 дочірніх підприємств в Європі, Америці та Азії. Спектр продукції, який представляє концерн, дуже різноманітний і левова частина – це хімічні препарати, що використовуються в аграрній сфері.

FMC

Нові сільськогосподарські рішення FMC тепер мають більш широкий портфель провідних брендів, більш глибокий конвеєр нових технологій, більший глобальний масштаб, а також науково-дослідні розробки світового рівня, які задовольнять потреби клієнтів краще, ніж будь-коли.

Corteva

Одна з найбільших американська компанія з виробництва сільськогосподарських хімікатів і насіння, яка була сільськогосподарським підрозділом DowDuPont до того, як була виділена в якості незалежної публічної компанії.

Pest.ua

PEST.UA – український постачальник ефективних засобів захисту рослин, що є базовими у технологіях вирощування. Компанія активно працює в Україні, починаючи із 2018 року. PEST.UA – це відповідь на потребу українських агровиробників.