Партнери

Saaten Union — Асоціацієя семи середніх селекційних компаній з більш як 100 річним досвідом роботи. Ми створюємо енерго-ефективні та здорові сорти, призначені для Європейських районів рослинництва. Секрет нашого успіху ґрунтується на практичному досвіді, нашому технологічному лідерству та безпрецедентному генетичному різноманіттю.

MAIS — Компанія вже понад чверть століття поширює культуру насіннєвого бізнесу, забезпечуючи вітчизняних аграріїв якісним посівним матеріалом кукурудзи та соняшника. Щодня ми ставимо собі за мету вибудувати довіру українських аграріїв до вітчизняного продукту шляхом виробництва українського за своєю суттю та європейського за якістю насіння..

Syngenta — завдяки передовим науковим знанням, глобальним дослідженням, які допомагають збільшувати врожайність с\г культур, захищати навколишнє середовище та покращувати якість життя, стала однією з провідних компаній світу, яка представлена в понад 90 країнах світу.

RWA — ТОВ «РВА Україна» є дочірньою компанією «RWA Raiffeisen Ware Austria AG» (RWA). RWA — це історія з багатовіковим європейським досвідом. Однією з основних напрямків діяльності компанії є селекція та виробництво насіння. Ми оптово-сервісна компанія для українських фермерів.

Euralis — «Євраліс Семенс» — один з європейських лідерів серед насіннєвих компаній Європи. Специализация компании: научные исследования, внедрение современных семенных технологий, производство семян подсолнечника, кукурузы, рапса, сорго и сои.

Viterra — Ведущий продавец и поставщик зерновых, масличных культур и бобовых культур в Западной Канаде, осуществляет продажу сельхозпродукции в страны Азии, Америки и Европы.

Лімагрейн — Limagrain — міжнародна сільськогосподарська кооперативна група, що спеціалізується на польових насінні, овочевих насінні і зернових продуктах.

Bayer — Це інноваційна агрономічна компанія, одна із світових лідерів в області засобів захисту рослин, насіння і боротьби зі шкідниками. Ключовими корпоративними цінностями концерну є повага до людей та довкілля.

Квадро плюс — Компанія «Квадро Плюс» створює продукти, що оптимізують живлення культури, зменшують затрати та збільшують потенціал урожайності. Ми знаходимось у пошуку можливостей збільшення прибутковості для фермерів України. Постійний саморозвиток дозволяє іти в ногу з часом, тому ми допомагаємо отримувати максимум урожаю.

Nufarm — міжнародний виробник та постачальник засобів захисту рослин європейської якості. Спрощує землеробство та забезпечує практичними рішеннями прогресивних сільгоспвиробників. 23 роки на ринку України. Міжнародний виробник ЗЗР.

BASF — один з найбільших хімічних концернів, який виробляє більше ніж 7000 найменувань продукції. Має 160 дочірніх підприємств в Європі, Америці та Азії. Спектр продукції, який представляє концерн, дуже різноманітний і левова частина – це хімічні препарати, що використовуються в аграрній сфері.

FMC — Нові сільськогосподарські рішення FMC тепер мають більш широкий портфель провідних брендів, більш глибокий конвеєр нових технологій, більший глобальний масштаб, а також науково-дослідні розробки світового рівня, які задовольнять потреби клієнтів краще, ніж будь-коли.

Corteva — Одна з найбільших американська компанія з виробництва сільськогосподарських хімікатів і насіння, яка була сільськогосподарським підрозділом DowDuPont до того, як була виділена в якості незалежної публічної компанії.

Pest.ua — український постачальник ефективних засобів захисту рослин, що є базовими у технологіях вирощування. Компанія активно працює в Україні, починаючи із 2018 року. PEST.UA – це відповідь на потребу українських агровиробників.

BAYER Monsanto — Компанія виробляє в Україні та імпортує в Україну насіння кукурудзи, ріпаку та овочів тільки традиційної селекції. Насіння кукурудзи та ріпаку Monsanto представлені в Україні брендом DEKALB.