Посівний матеріал

Saaten Union

Асоціацієя семи середніх селекційних компаній з більш як 100 річним досвідом роботи. Ми створюємо енерго-ефективні та здорові сорти, призначені для Європейських районів рослинництва. Секрет нашого успіху ґрунтується на практичному досвіді, нашому технологічному лідерству та безпрецедентному генетичному різноманіттю.

MAIS

Компанія вже понад чверть століття поширює культуру насіннєвого бізнесу, забезпечуючи вітчизняних аграріїв якісним посівним матеріалом кукурудзи та соняшника. Щодня ми ставимо собі за мету вибудувати довіру українських аграріїв до вітчизняного продукту шляхом виробництва українського за своєю суттю та європейського за якістю насіння.

Syngenta

Syngenta – завдяки передовим науковим знанням, глобальним дослідженням, які допомагають збільшувати врожайність с\г культур, захищати навколишнє середовище та покращувати якість життя, стала однією з провідних компаній світу, яка представлена в понад 90 країнах світу.

RWA

ТОВ «РВА Україна» є дочірньою компанією «RWA Raiffeisen Ware Austria AG» (RWA). RWA — це історія з багатовіковим європейським досвідом. Однією з основних напрямків діяльності компанії є селекція та виробництво насіння. Ми оптово-сервісна компанія для українських фермерів.

Euralis

«Євраліс Семенс» — один з європейських лідерів серед насіннєвих компаній Європи. Специализация компании: научные исследования, внедрение современных семенных технологий, производство семян подсолнечника, кукурузы, рапса, сорго и сои.

Viterra

Viterra — ведущий продавец и поставщик зерновых, масличных культур и бобовых культур в Западной Канаде, осуществляет продажу сельхозпродукции в страны Азии, Америки и Европы.

Лімагрейн

Limagrain — міжнародна сільськогосподарська кооперативна група, що спеціалізується на польових насінні, овочевих насінні і зернових продуктах.

BAYER Monsanto

Компанія виробляє в Україні та імпортує в Україну насіння кукурудзи, ріпаку та овочів тільки традиційної селекції. Насіння кукурудзи та ріпаку Monsanto представлені в Україні брендом DEKALB